اجرای کناف آرمسترانگ تحت نظارت متخصصین
این نوع نیز دارای دو ساختار است اجرای پوشش کاذب کناف مشبک و پوششکاذب یکپارچه می باشد. سقفهای کناف مشبک شامل باکس ساده حاشیه ، باکس نور پنهان حاشیه ، منحنی ، قوسی و گنبدی میشد که هر کدام از موارد ذکر شده بسته به طرحی که انتخاب شده، استفاده می شوند. در اجرا خدمات کناف از مرحله ی شروع به ساخت تا مرحله ی نصب و راه اندازی در کناف پروسه ای است که بایستی تماما تحت نظر متخصصین مربوطه کنترل و آنالیز شود .

اجرای سقف و دیوار کناف در گیلان

هر کدام از مراحل احرا کناف به دلیل فراوانی در جزئیات ساخت و استفاده از متریال های گوناگون ممکن است تغییرات اساسی را در پایان کار برای ما به ارمغان آورد. بایستی تمام مراحل را بررسی کرده و متریال های مورد استفاده مورد تایید کارشناسان فنی قرار گرفته باشد .

مراحل اجرای کناف
کلیه مصالح به کار رفته شده در اجرای پروژه کناف دارای انواع گوناگونی بوده که مجموعه آکس تماما از مواد درجه یک و مرغوب و در بالاترین سطح و کیفیت کنترلی انجام میشود . خدمات اجرایی کناف دارای تنوع و روش های متنوع و مختلفی است که در ادامه برخی از گروه های پر شمار کناف را برای شما معرفی و شرح می دهیم .

کناف شامل انواع مختلفی می باشد که بخشی از آن شامل دیوار جدا کننده ، دیوار پوششی ، سقف کاذب مشبک ، آلومینیومی و سقف کاذب یکپارچه میباشد . از دیگر انواع آن میتوان به سقف کاذب رابیتس ، آکوستیک ، گریلیوم ، ترکیبی ، چوبی ، تایل و سقف کاذب پی وی سی اشاره کرد . هر کدام از انواع سقف کاذب میتواند به عنوان دیوارپوش هم استفاده شوند و سقف و دیوار کناف در کنار هم تبدیل به طراحی یکپارچه و منظم شوند که به نمای هر چه بیشتر ساختمان کمک شایان توجهی می کند.

مزایای اجرای کناف
تمامی خدمات کناف دارای امتیاز ها و مزایای مشترکی هستند که در ادامه به شرح برخی از آنان می پردازیم . تفاوت آنان بیشتر در نمای انسان است و هر کدام از نظر بصری تفاوت هایی دارند که با توجه به محیطی که در آن قرار است از آنان بهره ببرید انتخاب می شوند .

مقرون به صرفه بودن اجرا آن

قابلیت دسترسی آسان به قسمتهای پشتی

دارای ماهیتی آسان و سریع

دارای وزنی کم

دارای خاصیت انعطاف پذیری

قابلیت تغییر دکور در آینده

نصب چراغ و تقویت نورپردازی

مقاوم در برابر آتش سوزی و زلزله

قابلیت ایجاد سیستمهای نورپردازی مختلفی برای جذاب کردن محیط داخلی ساختمان مورد نظر

زیبا کردن دکوراسیون داخلی ساختمانهای مختلف تجاری ، مسکونی و اداری

افزایش مقاومت ساختمان و اجزای آن در برابر آتش سوزی با قرار دادن پنل های ضد حریق

دارای پوشش تاسیسات مکانیکال و پوشش الکتریکال در قسمت پشتی

دارای پنل ها و پوششهای مختلف برای محیط های مختلف مانند محیط مرطوب

اجرا کناف با کمترین هزینه
در مرحله اول می بایست پیش نیازهای زیرسازی را آماده کرد. محاسبه فاصله سازه های باربر و پنل خور بر اساس پوشش کاری ، وزن اجرای کناف کاذب و میزان مقاومت در برابر آتش سوزی نیز ضروری است . در مرحله بعدی باید سازه تراز و آویز ها را در صورت نیاز نصب کرد . بعد از طی کردن مراحل ذکر شده نوبت به اجرا سازه های باربر ، پانل خور ، بازشو ها و بادبندی میرسد. بعد از اتمام نصب ، لایه عایق و صفحات روکش دار گچی باید متصل شوند. و در آخر نوبت به درزگیری و آماده کردن برای رنگ آمیزی میرسد.

خدمات نصب کناف

این سوالی است که ممکن است خیلی از شما کاربران به دنبال آن باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد هزینه اجرای کناف در تهران توضیحاتی برای شما دهیم. جهت اطلاع از شرایط کار و اجرا پروژه ساختمانی با مجموعه ی آکس طرح و ساخت و همچنین برآورد هزینه اجرا کناف در گیلان می توانید با کارشناسان و نمایندگان گیلان ساخت  تماس گرفته و از خدمات مشاوره و بازدید در محل رایگان بهره مند شوید.

پشتیبانی آنلاین واتساپ