مزایای درب اتوماتیک شیشه ای

۱- استفاده درست از مواد طبیعی در زمان ساخت

۲- بهینه سازی مصرف حرارتی و برودتی بین ۳۵ تا ۵۰ درصد سالانه

۳- کنترل کردن دما و جلوگیری از وارد شدن آلاینده ها در اماکن پر تردد،

۴- بالا ترین استفاده از فضای موجود و امکان ساخت بر پایه اندازه درخواستی

۵- بهره گیری از گزینه های اجرایی خاص جهت مکان های ویژه

۶- افزایش کیفی کالا به جهت کاربرد طراحی نوین و ماده اولیه مرغوب

۷- زیباسازی نمای ظاهری ساختمان

۸- امکان تنظیم سرعت عملکرد درب اتوماتیک با توجه به میزان ترافیک موجود در محل، تغییر فصل های سال و ساعات شبانه روز نیز از مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای است.

شیشه های لمینت و امنیتی

شیشه لمینت با استفاده از فرایندهای ایمنی سازی از قبیل فیلم گذاری و یا استفاده از رزین های مخصوص لایه گذاری میشود این لایه ها، پیوستگی شیشه را در هنگام شکست حفظ نموده که ضریب ایمنی بالاتری نسبت به شیشه های معمولی دارد .

تیغه کرکره برقی از جنس آلومینیوم با تکنینک اکستروژه تولید می شود.تیغه کرکره ها در مرحله بعد با رنگ الکترواستاتیک ضد خش پوشانده می شود. تیغه های کرکره برقی آلومینیوم بصورت استاندارد برای عرض تقریبی ۷ متر و ارتفاع تقریبی ۶ متر قابل اجرا می باشند. برای ابعاد بزرگتر بهتر است از تیغه سایز ۱۰۰ که دارای دو پل داخلی می باشد استفاده کرد.

 

 

معرفی یراق آلات شیشه سکوریت

نام یراق: استوپ درب شیشه ا

استوپ شیشه سکوریت و استوپ شیشه میرال دستگاهی است که درب شیشه ای بر روی آن قرار می‌گیرد و امکان بازو بسته شدن نرم و ایمن انواع درب‌ها را برای شما فراهم می‌کند.

 

استوپ ها برای درب های ۶۰ تا ۱۳۰ سانت تعبیه شده‌اند و داخل استوپ ها با یک روغن مخصوص پر می‌شود تا سرما و گرما بر روی حرکت روان درب تاثیری نداشته باشد.

شیشه سکوریت چیست ؟

 

سکوریت کردن یک فرایند عملیات حرارتی است که بر روی شیشه‌های ساختمانی انجام می‌شود. این فرایند را می‌توان بر روی شیشه‌های رنگی، رفلکتیو، چاپ شده و یا لعاب خورده نیز انجام داد.

این نوع شیشه که محصولی از شیشه پنجره، رنگی، رفلکس دار، چاپ شده و یا لاکی می‌باشد.

فرایند سکوریت کردن شیشه
عملیات حرارتی: عملیات حرارتی از گرم کردن یکنواخت جام شیشه تا دمای نرمی شیشه (بالای ۷۰۰ درجه سانتی گراد) می‌باشد. شیشه گرم شده بوسیله دمیدن هوای سرد به هر دو سطح شیشه سریعاً سرد می‌گردد. در این فرایند شیشه را تا مرحله نرم شدن در بالای ۷۰۰ درجه سانتی گراد حرارت داده، سپس سریعاً به دو سمت شیشه هوای بسیار خنک وزیده می‌شود.
در مرحله سرد سازی شیشه، لایه‌های بیرونی آن سریع تر از لایه‌های داخلی خنک می‌گردند که این امر موجب استحکام شیشه می‌گردد.
در خلال سرد شدن، سطوح شیشه سریع تر از مرکز آن سرد شده که موجب ایجاد تنش‌های دائمی و در نتیجه استحکام شیشه می‌گردد.

کوره‌های حرارتی نیز به دو صورت کانوکشن و المنتال می‌باشند. کوره‌های المنتال کوره‌های هستند که گرما با المنت به شیشه القا می‌گردد. کوره‌های کانوکشن به نصبت گرانتر از المنتال بوده ولی به دلیل القای گرما به وسیله گرمای هوا ی درون کوره سکوریت یکدست‌تر و بهتری به دست خواهد آمد.

مزایای استفاده از شیشه سکوریت
در مقایسه با شیشه خام با ضخامت‌های یکسان، شیشه سکوریت در مقابل شکستگی مقاومت بیشتری دارد، به صورتی که می‌توان گفت مقاومت مکانیکی آن بیش از ۵ برابر می‌گردد.

در صورت شکست شیشه، شیشه سکوریت به قطعات کوچک با لبه‌های صیقلی تبدیل می‌شود که قدرت برش ندارند. این امر خطر صدمه را کاهش می‌دهد.

کرکره برقی و درب کرکره ای  گیلان

نصب و اجرای انواع کرکره برقی و درب کرکره ای ،نصب توسط مهندسان دوره دیده کارخانه، موتور سیم پیچ آلمان و ایتالیا. سفارشات دقیقا مطابق با ابعاد محل نصب، در کارخانه برش خورده و فابریک می باشد. این موضوع باعث می شود کرکره دقیقا با ابعاد کار فیت باشد و بسیار روان حرکت کند. همچنین به دلیل نداشتن ضایعات برش، هزینه شما به مراتب پایین تر خواهد بود.

پشتیبانی آنلاین واتساپ